PTT'ye 55 Bin Yeni Personel Daha Alınacak !

PTT AŞ Yönetim Kurulu Başkanı ve Genel Müdürü Kenan Bozgeyik yaptığı açıklamalarında PTT'ye 60 bin personel alımı yapılacağını ifade etmişti. PTT bünyesinde 5 bin kişilik alım gerçekleştiriliyor. Bu kapsamda geriye 55 bin kişilik alım kalıyor.

PTT'ye 55 Bin Yeni Personel Daha Alınacak !
PTT'ye 55 Bin Yeni Personel Daha Alınacak ! İletişim Haberleri

PTT bünyesinde 5 bin kişilik personel alımına ilişkin sınav sonuçları açıklandı. 

Bu sınav sonuçlarının ardından kesin sonuç listesi de açıklanacak ve kazanan adaylar göreve başlama duyurusunu bekleyeceklerdir. 

60 BİN PERSONEL ALIMI YAPILACAĞI BELİRTİLMİŞTİ

Bundan önce PTT AŞ Yönetim Kurulu Başkanı ve Genel Müdürü Kenan Bozgeyik çeşitli açıklamalar yaparak PTT bünyesinde 60 bin personel alımı yapılacağını ifade etmişti.

PTT'nin çalışan sayısının 40 bin olduğunu ifade eden Kenan Bozgeyik açıklamalarının devamında personel sayısının 100 bine çıkarılacağını ifade etmişti. Bu konu hakkında Kenan Bozgeyik açıklamalarında şu ifadelere yer vermişti:


"Hep birlikte önümüzdeki süreç içerisinde 40 bin kişi olan çalışanımızı Cumhuriyetimizin 100. yılında 100 bin kişiye çıkaracağız. Nasıl 40 bin kişilik çalışanımızı 100 bin kişiye çıkarıyorsak ekonomimizi de aynı şekilde büyüteceğiz. Sayın Başbakanımızın,"

55 BİN PERSONEL ALIM İLANI BEKLENİYOR

Kenan Bozgeyik'in açıklamalarına göre PTT 60 bin personel alacak. Bu alımlara ilişkin olarak şu an 5 bin kişilik personel alımı gerçekleştiriliyor. Buna göre geriye sadece 55 bin personel alımı kaldı. Ancak kalan 55 bin personel alımının ne zaman yapılacağı hakkında bir açıklama yapılmadı. 

ptt
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
PTT'den 'Gezegenler' Konulu Anma Pulu ve İlk Gün Zarfı
PTT'den 'Gezegenler' Konulu Anma Pulu ve İlk Gün Zarfı
Kocaeli'de Türk Telekom'a ait bakır kabloları çalan 3 zanlı tutuklandı
Kocaeli'de Türk Telekom'a ait bakır kabloları çalan 3 zanlı tutuklandı