Düzce PTT’de yeni konsept

Düzce PTT Baş Müdürlüğüne bağlı Akyol, Kervan, Koçyazı, Kültür ve Mustafa Kemal şubeleri yeni PTT İşyeri konseptine göre düzenleniyor.

Düzce PTT’de yeni konsept
Düzce PTT’de yeni konsept İletişim Haberleri

Düzenleme için Genel Müdürlük tarafından ihale açıldı. Sakarya PTT Baş Müdürlüğü tarafından yapılacak ihaleyi kazanan firmaya 5 gün içerisinde yer teslimi gerçekleştirilecek. Firma yer tesliminden itibaren 60 takvim günü içerisinde işi bitirecek. 18 Ekim 2018 Perşembe günü saat 11.00’de başlayacak ihale ile ilgili ayrıntılı bilgiler EKAP’ta yer alan ihale dökümanlarının içerisinde görülebilecek.  TÜRKİYE’DE TEK TİP  Yıllardır Türkiye’de posta, telgraf ve telefon hizmetleri veren kısa adı PTT olan kurum zamana ayak uyduruyor.

Telefon sektöründen çekilen PTT hizmet yelpazesini geliştirerek bankacılık ve kargo faaliyetlerine de girdi. Türkiye’nin hemeh hemen her yerinde şubeleri bulunan PTT’de vatandaşlar GSM, elektrik, su, doğalgaz faturalarını da ödeyebiliyorlar.  Son dönemde bankacılık faaliyetlerine ağırlık veren PTT’de emekliler maaşlarını alabiliyorlar. Kargo sektöründe de Türkiye’de önemli bir konuma gelen PTT’de Genel Müdürlük tüm şubelerini tek konsept altında birleştiriyor.

düzce ptt iletişim
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
PTT'den 'Gezegenler' Konulu Anma Pulu ve İlk Gün Zarfı
PTT'den 'Gezegenler' Konulu Anma Pulu ve İlk Gün Zarfı
Kocaeli'de Türk Telekom'a ait bakır kabloları çalan 3 zanlı tutuklandı
Kocaeli'de Türk Telekom'a ait bakır kabloları çalan 3 zanlı tutuklandı