PTT ile İzmirgaz arasında iş birliği protokolü

PTT ile İzmir Doğalgaz Dağıtım AŞ (İzmirgaz) arasında abonelerin fatura bedellerinin tahsilatı ile güvence bedeli ödemeleri için iş birliği protokolü imzalandı.

PTT ile İzmirgaz arasında iş birliği protokolü
PTT ile İzmirgaz arasında iş birliği protokolü İletişim Haberleri

İzmir Doğalgaz Dağıtım AŞ'de düzenlenen imza töreninde konuşan PTT AŞ Yönetim Kurulu Başkanı ve Genel Müdürü Kenan Bozgeyik, kentte doğalgaz dağıtım ve işletmesini yürüten İzmir Doğalgaz'ın potansiyelini yapılan bu protokolle değerlendirmek istediklerini, her geçen yıl hizmetlerinin kapsamını ve abone sayısını artıran şirket ile hizmet kalitelerinde önemli avantajlar sağlayacaklarını belirtti.

Bozgeyik, anlaşmanın yapılmasında emeği geçenlere teşekkür etti.

İzmirgaz Genel Müdürü Ahmet Yetik ise Türkiye'nin en köklü kurumlarından PTT ile iş birliği yapmanın müşteri memnuniyeti açısından önemli bir adım olduğunu belirtti.

Abonelerine daha kapsamlı ve hızlı hizmet verebilmek için PTT ile önemli bir protokole imza attıklarını dile getiren Yetik, PTT aracılığıyla müşterilerine İzmir'in ve Türkiye'nin her noktasından hizmet verebileclerini kaydetti.

İki kurum arasında yapılan anlaşma doğalgaz abonelerini önemli avantajlar getiriyor. İmzalanan protokole göre, bundan sonra doğalgaz aboneleri fatura bedellerini sadece İzmir'de değil Türkiye genelinde herhangi bir PTT şubesine yatırabilecek. Tüketiciler PTT üzerinden otomatik ödeme talimatı verebilecek, dönem ve gecikmiş borçlarını online olarak anında ödeyebilecek.

Sözleşme sonlandırmadan doğan güvence bedeli iadeleri de bundan sonra PTT üzerinden yapılabilecek. Sözleşme sonlandırma işlemi gerçekleştiren aboneler güvence bedeli iadesini PTT şubelerinden alabilecek.

PTT İZMİRGAZ İZMİR
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
PTT'den 'Gezegenler' Konulu Anma Pulu ve İlk Gün Zarfı
PTT'den 'Gezegenler' Konulu Anma Pulu ve İlk Gün Zarfı
Kocaeli'de Türk Telekom'a ait bakır kabloları çalan 3 zanlı tutuklandı
Kocaeli'de Türk Telekom'a ait bakır kabloları çalan 3 zanlı tutuklandı