PTT'den Gazi Üniversitesi'nde Posta Kahvesi Açılışı

PTT AŞ Yönetim Kurulu Başkanı ve Genel Müdürü Kenan Bozgeyik, "Gençlerimizin postacılık, kargo, lojistik, bankacılık, internet alanında dışarıdan aldıkları tüm hizmetleri, maliyetlerinin çok daha altında kendilerine getirelim istedik.

PTT'den Gazi Üniversitesi'nde Posta Kahvesi Açılışı
PTT'den Gazi Üniversitesi'nde Posta Kahvesi Açılışı İletişim Haberleri

 

 

 

PTT Gazi Üniversitesi Şubesi ve Posta Kahvesi, üniversitenin merkez yerleşkesinde düzenlenen törenle açıldı.

Bozgeyik, burada yaptığı konuşmada, Türkiye'nin önemli üniversitelerinden birinin öğrencilerine hizmet etmenin PTT çalışanları için onur olduğunu söyledi.

PTT'nin tüm hizmetlerini uygun şartlarda Gazi Üniversiteli gençlere sunmak istediklerini ifade eden Bozgeyik, "Gençlerimizin postacılık, kargo, lojistik, bankacılık, internet alanında dışarıdan aldıkları tüm hizmetleri, maliyetlerinin çok daha altında kendilerine getirelim istedik. Böylelikle hem kendilerinin ve ailelerinin bütçelerine katkı hem de üniversitemize daha nitelikli, daha güzel gençlerin yetişmesi için katkıda bulunmayı hedefledik." diye konuştu.

Bozgeyik, Gazi Üniversitesi ile sadece posta şubesi açarak değil, üniversitenin her alanda gösterdiği başarılarda birlikte olmak için iş birliği başlattıklarını belirterek, bu yıl PTT'nin personel alımı için açtığı ve 115 bin kişinin katıldığı sınavın Gazi Üniversitesi tarafından sıfır hatayla gerçekleştirildiğini dile getirdi.

Gazi Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. İbrahim Uslan da üniversitenin sloganının "Gazili olmak ayrıcalıktır" olduğunu vurgulayarak, "Yeni konsept PTT Şubesi ve Posta Kahvesi ile bu ayrıcalığı bize bir kez daha hissettirdikleri için PTT'ye teşekkür ediyoruz." ifadesini kullandı.

Bozgeyik ve Uslan, konuşmaların ardından PTT Gazi Üniversitesi Şubesi ile Posta Kahvesi'nin açılışını yaptı.

ptt kenan bozgeyik gazi üniversitesi
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
PTT'nin elektrikli araçları, Adalar'da hizmete başladı
PTT'nin elektrikli araçları, Adalar'da hizmete başladı
Antalya'da PTT Şubesi Soygunu Sanığına 6 Yıl 8 Ay Hapis Cezası
Antalya'da PTT Şubesi Soygunu Sanığına 6 Yıl 8 Ay Hapis Cezası