Viranşehir'de yeni PTT şubeleri açılacak

PTT Genel Müdürü ile görüşen Şanlıurfa Milletvekili Halil Özşavlı personel ihtiyacının en kısa zamanda giderileceği ve ilçede şube sayısının artırılacağı müjdesini verdi.

Viranşehir'de yeni PTT şubeleri açılacak
Viranşehir'de yeni PTT şubeleri açılacak İletişim Haberleri

200 bin nüfuslu Viranşehir’de PTT Şubelerinin personel sayısının yetersiz olması AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Dr. Halil Özşavlı’yı harekete geçirdi.

PTT Genel Müdürü Kenan Bozgeyik ile Ankara’da bir araya gelen vekil Özşavlı, Viranşehir'de ihtiyaçlarını içerin raporu PTT Genel Müdürüne sundu. PTT Viranşehir Şubesinin 200 bin nüfusa hitap ettiğini belirten Vekil Özşavlı: “ Kargo, havale, SGK, HGS, e-devlet, HGS işlemlerinin yanında şartlı sağlık, şartlı eğitim yardımları, eşi vefat eden kadınlara nakdi yardım, 2022 kanun kapsamındaki yardımlar, muhtaç  asker ailelerine yardım, öksüz, yetim ve asker çocuklarına yardım ile doğum yardımları PTT Şubelerinden yapılmaktadır. Bunun yanında bir çok iş ve işlem yapan Viranşehir PTT Şubemizde yoğunluğun azaltılması vatandaşlarımızın daha rahat hizmet alabilmeleri için İlçemize en az 3 Şubeye ihtiyaç vardır. Şu an biri merkez şube diğeri Yenişehir Mahallemizde bulunan PTT Şubesi vatandaşlarımıza hizmet vermektedir. İlçemizde Şube Sayısının artırılması ve personel ihtiyacının giderilmesi için PTT Genel Müdürü Sayın Kenan Bozgeyik Beyi ziyaret ettik. Taleplerimizi rapor halinde kendilerine sunduk. Personel ihtiyacının en kısa zamanda giderileceğini ve ilçede şube sayısının artırılacağını belirtti. Kendileri sonsuz teşekkür ediyorum. Vatandaşlarımıza hizmet getirmek amacı ile girişimlerimiz devam edecektir” ifadelerini kullandı.

PTT Genel Müdürü Kenan Bozgeyik ziyaretten dolayı memnuniyeti dile getirerek haklı taleplerinden dolayı Vekil Özşavlı’ya teşekkür etti.

PTT A.Ş.’nin her geçen gün hizmet kalitesini ve hizmet sayısını artırdığını belirten Bozgeyik, vatandaşların daha hızlı ve daha rahat hizmet almaları için gerekli adımların atılacağını belirtti.

PTT Şanlıurfa Viranşehir
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
PTT üzerinden yapılıyor! Rekor kırdı
PTT üzerinden yapılıyor! Rekor kırdı
PTT'nin elektrikli araçları, Adalar'da hizmete başladı
PTT'nin elektrikli araçları, Adalar'da hizmete başladı