Türk Telekom'a Personel Alımı Yapılacak

Türk Telekom personel ihtiyacını gidermek için silahlı silahsız güvenlik görevlisi ve teknisyen alımları yapacak. Başvuru şartları haberimizde

Türk Telekom'a Personel Alımı Yapılacak
Türk Telekom'a Personel Alımı Yapılacak İletişim Haberleri

Türk Telekom Türkiye İş Kurumu üzerinden yayımlamış olduğu 3 farklı ilan ile Haberleşme Sistemleri Teknisyeni ve güvenlik görevlisi alımları yapacak. Buna göre başvuru şartları ve başvuru tarihlerini aktarıyoruz.

Türk Telekom Tekirdağ ve Eskişehir illerinde bulunan personel ihtiyacını gidermek üzere yayımlanmış olduğu ilanlar ile 22 personel istihdam edecek.

TEKNİSYEN ALIMI BAŞVURU ŞARTLARI

Haberleşme teknisyeni başvurularında benzer pozisyonlarda 3 yıl deneyimli olan adayların başvuru yapması istenilmektedir. Meslek yüksek okulların bilgisayar, elektrik, elektrik elektronik, haberleşme, otomasyon gibi bölümlerinden mezun olmak, yaş şartında 30 yaşını aşmamış olmak, aktif olarak araç kullanabilmek, askerlik hizmetini tamamlamış olan 20 kişi alınacak. Adayalar başvurularını İŞKUR üzerinden yapması gerekecek.

GÜVENLİK GÖREVLİSİ ALIMLARI;

Güvenlik görevlisi alımlarında silahlı güvenlik sertifikası bulunan adayların başvuru yapması istenilmekte. Adayların en az lise mezunu olması askerliğini tamamlamış olmaları istenilmektedir. Yapılan açıklamada ücret konusunun yüz yüze görüşmede belirtileceği açıklandı. Adaylar vardiya usulü çalışacaklar. Çorlu ve Tekirdağ şubelerinde görev yapacaklar.

BAŞVURULAR;
Türk Telekom teknisyen ve haberleşme personelleri için alımlar İŞKUR üzerinden yapılabilecek. Başvuru yapmak isteyen adayların aşağıdaki linki tarayıcıdan açarak siteye giriş yapmaları ardından başvuru işlemlerini Telekom teknisyeni için 27 Temmuz tarihine kadar başvuru yapabilecek. Tekirdağ güvenlik görevlisi için 5 Ağustos, Çorlu güvenlik görevlisi için ise 27 Temmuz tarihine kadar başvuru yapılabilecek.

türk telekom personel alım
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
PTT üzerinden yapılıyor! Rekor kırdı
PTT üzerinden yapılıyor! Rekor kırdı
PTT'nin elektrikli araçları, Adalar'da hizmete başladı
PTT'nin elektrikli araçları, Adalar'da hizmete başladı