İşte En çok Arızalanan Akıllı Cep Telefonlar

Kısa bir süre önce yapılan araştırma ile en çok arızalanan akıllı telefonlar belirlendi. Sizin telefonunuz listede yer alıyor mu?

İşte En çok Arızalanan Akıllı Cep Telefonlar
İşte En çok Arızalanan Akıllı Cep Telefonlar İletişim Haberleri
 
 
 
1 / 5 İşte en çok arızalanan akıllı telefonlar lk tablo "En sorunlu cihazalara sahip üreticiler" ikinci tablo ise "En sorunlu Andriod cihazlar" sıralaması. Telefonların özellikleri arttıkça sorun çıkma olasılığı da artıyor. Telefona gelecek zarar için sigorta çözüm gibi gözükse de bu tür sistemsel hatalar da işe yaramıyor.
2 / 5 İşte en çok arızalanan akıllı telefonlar Samsung telefon miktarından sebep listenin başını çekiyor. Telefon üreticileri yeni model çıkardıklarında piyasaya sürmeden önce test ediyorlar. Fakat sorunlar her zaman test aşamasında çıkmayabiliyor veya yeterince dikkatli test yapılamayabiliyor. Samsung'un liste başında oturmasının sebebi de bu. Çok fazla üretim yapmak.
 devamı aşağıda 
 
3 / 5 İşte en çok arızalanan akıllı telefonlar Listenin devamında gelen markalalar Türkiye'de önemli bir pazara sahip olamasalar da, Asya'da önemli markalar. Son zamanların iddialı markası Huawei'nin hızla çıkardığı modelleriyle 8. sırada olması dikkat çekici.
4 / 5 İşte en çok arızalanan akıllı telefonlar Önümüzdeki günlerde İstanbul'da mağazası açılacak olan Xiaomi, düşük bütçeye yüksek performans sunan bir telefon markası olarak biliniyor.
5 / 5 İşte en çok arızalanan akıllı telefonlar Sıralamanın iOS kısmında ise hatalı bulunan modeller iPhone 6S ve iPhone 6S Plus oldu. Bunun sebebi de Samsung'da da bahsettiğimiz, üretim adedi. Sorunlar ise Bluetooth ve WIFI sebepli. Android'de sorunların sebebi olarak ise kamera ve mikrofon görülüyor
cep telefonu iletişim
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
PTT'nin elektrikli araçları, Adalar'da hizmete başladı
PTT'nin elektrikli araçları, Adalar'da hizmete başladı
Antalya'da PTT Şubesi Soygunu Sanığına 6 Yıl 8 Ay Hapis Cezası
Antalya'da PTT Şubesi Soygunu Sanığına 6 Yıl 8 Ay Hapis Cezası