Yeni PTT Matik hizmete girdi

PTT’nin vatandaşlara 7/24 kesintisiz hizmet vereceği 4. PTT Matik Cihazı (ATM) Çaycuma’da hizmete başladı.

Yeni PTT Matik hizmete girdi
Yeni PTT Matik hizmete girdi İletişim Haberleri

Son yıllarda bankacılık alanında da verdiği hizmetlere hız veren PTT’nin Zonguldak’taki yatırımları sürüyor. Vatandaşlara sıra beklemeksizin nakit para çekme, fatura tahsilatı ve maaş ödemesi yapma, HGS yükleme ve posta çeki işlemleri ile anlaşma sağlanan bankalara ait işlemleri yapabilme olanağı sağlayan PTT Matik Çaycuma’da hizmete başladı. PTT Matik Belediye tarafından tahsis edilen İlçe Merkezindeki Esengin Caddesi ile Ömer Kalaycı Caddesinin kesişim noktasına kurularak 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet sunacak. 

                              BİRÇOK İŞLEM YAPILACAK

Çaycuma Belediyesinin toplu ATM Merkezinde hizmete başlayan PTT Matik’te vatandaşlar doğalgaz ve elektrik faturalarını sıra beklemeksizin ödeyebilecek. Su faturalarının tahsilatının da yapılacağı PTT Matik’te emekli maaşı ve yardım ödemeleriyle tüm GSM operatörlerin faturaları ve anlaşmalı 16 bankanın kredi kartı ödemesi de yapılabilecek. Cihaz PTT hesabı ya da PTT kartı olmayanlara da hizmet sunacak.

Zonguldak PTT Başmüdürü Mehmet Meşeli Çaycuma’ya kurulan PTT Matiğin Zonguldak İlinin 28. Çaycuma’nın ise 4. PTT Matik cihazı olduğu, ihtiyaç duyulması halinde PTT Matik kurumlarının devam ederek vatandaşlarımızın hizmetine sunulacağı, bu vesile yer tahsisi konusunda bizlere yardımlarını esirgemeyen Çaycuma Belediye Başkanı Sayın Bülent Kantarcı’ya da teşekkürlerini iletti.

ptt ptt matik kesintisiz hizmet
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
PTT üzerinden yapılıyor! Rekor kırdı
PTT üzerinden yapılıyor! Rekor kırdı
PTT'nin elektrikli araçları, Adalar'da hizmete başladı
PTT'nin elektrikli araçları, Adalar'da hizmete başladı