PTT’ye 20 yeni araç

Bolu PTT Başmüdürlüğü, posta ve kargo dağıtım hizmetlerinde kullanılmak üzere 12 adet hafif ticari araç 1 adet 14 M3 minibüs, 5 adet scooter motosiklet,1 adet Mobil araç (Seyyar PTT Gişesi) ve pazarlama hizmetlerinde kullanılmak üzere 1 adet binek otomobil olmak üzere toplam 20 aracı filosuna dahil etti.

 PTT’ye 20 yeni araç
 PTT’ye 20 yeni araç İletişim Haberleri

Bolu PTT Başmüdürü Şahin Abak, Bolu halkına kaliteli, güvenli, hızlı ve daha yakından hizmet sunmaya devam ettiklerini söyleyerek, 12 adet  hafif ticari araç 1 adet 14 M3 minibüs , 5 adet scooter motosiklet ,1 adet Mobil araç olmak üzere toplam 20 araç filosunu bünyelerine dahil ettiklerini açıkladı. Abak, “Ülkemizin en köklü, güvenilir ve saygın kurumlarından olan  PTT , bugün klasik posta hizmetlerinin yanı sıra, posta, kargo-lojistik, bankacılık ve e-ticaret alanlarında faaliyetlerini yürütmektedir. Türkiye’nin en geniş hizmet ağına sahip olan PTT vatandaşlarımızın beklentileri doğrultusunda faaliyetlerini her geçen gün gelişen teknolojiyi yakından takip ederek hizmetlerini çeşitlendiriyor ve geliştiriyor. 177 yıldır vatandaşlarımıza kesintisiz güvenilir ve kaliteli hizmet sunmaya devam ediyor” diye konuştu.
“ARAÇ FİLOMUZ HER GEÇEN GÜN BÜYÜMEKTE”

Hizmeti halkın ayağına götürdüklerini belirten PTT Baş Müdürü Abak “Bolu PTT Başmüdürlüğü olarak; Hizmetlerimizi 8 merkez, 10 şube, 5 acente olmak üzere toplam 23  adet otomasyona açık işyeri, 2 adet mobil araç ve  son olarak Bolu 14 Burda ve Hıgway  alışveriş merkezleri de dahil edilerek 15 adet PTT matikle hizmet vermeye devam etmekteyiz. Buna ilaveten 2018 yılında açılması planlanan şubelerimiz ile lokasyonu belirlenen ATM’ler ile ilgili çalışmalar hızla devam etmekte olup, en kısa zamanda vatandaşlarımızın hizmetine sunulacaktır. Mevcut posta ve dağıtım hizmetlerimizin kaliteli, hızlı ve etkin bir şekilde gerçekleştirilebilmesi için araç filomuz her geçen gün büyümekte olup şu an Başmüdürlüğümüz bünyesinde yeni araçlarımızı da  filomuza katarak toplamda 19 araç , 15  motosiklet ve 2 mobil araç  ile Bolu halkımıza kaliteli, güvenli, hızlı ve daha yakından hizmet sunmaya devam ediyoruz” dedi.

bolu ptt arac
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
PTT'den 'Gezegenler' Konulu Anma Pulu ve İlk Gün Zarfı
PTT'den 'Gezegenler' Konulu Anma Pulu ve İlk Gün Zarfı
Kocaeli'de Türk Telekom'a ait bakır kabloları çalan 3 zanlı tutuklandı
Kocaeli'de Türk Telekom'a ait bakır kabloları çalan 3 zanlı tutuklandı