KUTLU:Basketbol'da Telekom İddalı

Başkent ekibinin Kulüp Başkanı Şükrü Kutlu, Türkiye’yi dünyada temsil eden bir takım oluşturacaklarını söyledi Basketbol Süper Ligi’ne yükselen Türk Telekomspor’un kulüp başkanı Şükrü Kutlu, basketbolda önemli bir değere sahip olduklarını belirterek, “Türkiye’yi dünyada temsil eden bir takım oluşturacağız” dedi.

KUTLU:Basketbol'da Telekom İddalı
KUTLU:Basketbol'da Telekom İddalı İletişim Haberleri

Kutlu, Türk Telekom’un 2 sezon önce Süper Lig’den düştüğünü hatırlatarak, “Sezon başında kendimize şampiyon olma ve Süper Lig’e yükselme hedefi koyduk. Tekrar lige çıkabilmek için ne gerekiyorsa onu yapmaya karar verdik ve sonuçta bunu başardık” ifadelerini kullandı.

Süper Ligde Ankara’yı yeniden temsil edeceklerinin altını çizen Kutlu, “Süper Lig’de Ankara’yı temsil etme amacıyla yola çıktık. İyi bir antrenör bulduk. Bizi hedefimize taşıyacak, gayretli oyunculardan bir takım oluşturduk. Sonuçta şampiyonluğa ulaştık. Şampiyonluğun ardından da teknik ekibimizle yolumuza devam kararı aldık” diye konuştu.

TAKIMA İLGİ ARTTI
“Kazandıkça ilgi arttı. Çok daha önemli işlere imza atacağız. İç saha maçlarında değişik organizasyonlar yapmayı planlıyoruz. Bundan sonraki temel hedefimiz, Avrupa kupalarında yer almak olacak. Artık, Süper Lig’de Türk Telekom’un şampiyonluğunun konuşulması gerekiyor. Bundan sonra Süper Lig şampiyonluğunu düşünmeliyiz. Bunun önünde bir engel görmüyorum. Süper Lig’de çok köklü ve güçlü takımlar var. Biz de hedefimize bunu koyduk. Oyunuyla, kültürüyle, ahlakıyla örnek bir takım olacak. Bunu, adım adım Süper Lig şampiyonluğuna götüreceğiz.”

TELEKOM ANKARA’DA KALACAK
“Biz, Ankara için değerliyiz. Türk Telekom olarak özellikle amatör spora ve kulüplere destek veriyoruz. Türkiye genelinde 46 spor kulübümüz var. Değişik illerde, değişik branşlarımız var. Bunlar devam edecek ama biz, profesyonel olarak basketbol dışında bir branş istemiyoruz. Şimdilik öyle bir planımız yok.”


 

basketbol spor şükrü kutlu
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
PTT'den 'Gezegenler' Konulu Anma Pulu ve İlk Gün Zarfı
PTT'den 'Gezegenler' Konulu Anma Pulu ve İlk Gün Zarfı
Kocaeli'de Türk Telekom'a ait bakır kabloları çalan 3 zanlı tutuklandı
Kocaeli'de Türk Telekom'a ait bakır kabloları çalan 3 zanlı tutuklandı