Siber Saldırı! Türk Telekom'dan Açıklama Geldi

Türkiye'ye yönelik olarak dün öğlen saatlerinden itibaren ciddi bir siber saldırı başlatıldı. Türk Telekom ve Garanti Bankası olmak üzere bazı Türkiye merkezli şirketlere ve sitelelere siber saldırı yapıldı. Saldırı sonrası sitelerde büyük sorun oluştu ve müşteriler mağduriyet yaşadı.

 Siber Saldırı! Türk Telekom'dan Açıklama Geldi
 Siber Saldırı! Türk Telekom'dan Açıklama Geldi İletişim Haberleri

 Garanti BBVA'nın Twtitter'dan yaptığı açıklama sonrası Türk Telekom da bugün siber saldırı ile ilgili son dakika açıklaması yaptı. Türk Telekom Teknoloji Genel Müdür Yardımcısı Yusuf Kıraç, “Ülkemizin en büyük siber güvenlik merkezine sahip olan şirketimizin aldığı önlemlerle yurt içi ve yurt dışı internet trafiği, herhangi bir olumsuzluğa meydan vermeksizin normal seyrinde devam etmektedir.” ifadelerini kullandı. İşte son dakika haberinin detayları...

 Türkiye'ye yönelik siber saldırı! Türk Telekom ve Garanti'den açıklama geldi
Türkiye'ye yönelik 27 Ekim 2019 Pazar günü yaşanan siber saldırı sonrası Türk Telekom'dan son dakika açıklaması geldi. Türk Telekom Teknoloji Genel Müdür Yardımcısı Yusuf Kıraç'ın yazılı açıklamasında saldırının zamanında müdahale ile durdurulduğu aktarıldı. Açıklamada şu ifadeler yer aldı: "27 Ekim 2019 Pazar günü yaşanan 'Siber Saldırı' ile ilgili Türk Telekom olarak halkımızı ve paydaşlarımızı bilgilendirme sorumluluğumuz çerçevesinde Teknoloji Genel Müdür Yardımcısı Yusuf Kıraç açıklamada bulunmuştur:

TÜRK TELEKOM SİBER SALDIRI
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İşçi sendikaları ayaklandı: ''Teklifi geri çekin!''
İşçi sendikaları ayaklandı: ''Teklifi geri çekin!''
PTT'den 'Gezegenler' Konulu Anma Pulu ve İlk Gün Zarfı
PTT'den 'Gezegenler' Konulu Anma Pulu ve İlk Gün Zarfı