Türk Telekom Yeniden Özür Diledi

Türk Telekom, İstanbul'da dün yaşanan depremin ardından yaşanan iletişim sorununa ilişkin tüm mobil abonelerine 2 ay boyunca aylık 5 GB, toplam 10 GB mobil internet tanımlanacağını duyurdu. Depremin ardından dördüncü kez açıklama yapan Türk Telekom'un duyurusunda "Mobil abonelerimize bir süreliğine de olsa kesintisiz iletişim sağlayamamanın derin üzüntüsü içindeyiz.

Türk Telekom Yeniden Özür Diledi
Türk Telekom Yeniden Özür Diledi İletişim Haberleri


Türk Telekom yeniden özür diledi
     
Türk Telekom, İstanbul'da dün yaşanan depremin ardından yaşanan iletişim sorununa ilişkin tüm mobil abonelerine 2 ay boyunca aylık 5 GB, toplam 10 GB mobil internet tanımlanacağını duyurdu. Depremin ardından dördüncü kez açıklama yapan Türk Telekom'un duyurusunda "Mobil abonelerimize bir süreliğine de olsa kesintisiz iletişim sağlayamamanın derin üzüntüsü içindeyiz. Yaşattığımız bu olumsuz deneyimden ötürü içtenlikle özür diler, sabır ve anlayışları için müşterilerimize teşekkür ederiz. Yaşanan bu olumsuzluğu bir nebze de olsa telafi edebilmek adına, tüm mobil abonelerimize 2 ay boyunca aylık 5 GB, toplam 10 GB mobil internet tanımlanacaktır" ifadeleri kullanıldı.
haber metninin boyutu  
haber metnini yazdır 
Turk Telekom'un açıklaması şöyle;


Türk Telekom Ailesi olarak, kesintisiz ve daha güvenli iletişim için yaptığımız mobil teknoloji yenileme çalışmaları sırasında meydana gelen deprem, şebekemizde aksamalara neden olmuştur.


Mobil abonelerimize bir süreliğine de olsa kesintisiz iletişim sağlayamamanın derin üzüntüsü içindeyiz. Yaşattığımız bu olumsuz deneyimden ötürü içtenlikle özür diler, sabır ve anlayışları için müşterilerimize teşekkür ederiz.


Yaşanan bu olumsuzluğu bir nebze de olsa telafi edebilmek adına, tüm mobil abonelerimize 2 ay boyunca aylık 5 GB, toplam 10 GB mobil internet tanımlanacaktır.


Tüm müşterilerimize daha iyi hizmet verebilmek için bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da var gücümüzle çalışmaya devam edeceğiz.

TÜRK TELEKOM
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İşçi sendikaları ayaklandı: ''Teklifi geri çekin!''
İşçi sendikaları ayaklandı: ''Teklifi geri çekin!''
PTT'den 'Gezegenler' Konulu Anma Pulu ve İlk Gün Zarfı
PTT'den 'Gezegenler' Konulu Anma Pulu ve İlk Gün Zarfı