PTT, KYK, Polis, Bekçi ve Adalet Bakanlığı Personel Memur Alımı Başvuru 60 Bin Memur ve Personel Alımı

2019 yılında iş arayanlara müjdeli haberler gelmeye devam ediyor. 60 bin memur ve personel alımı için İçişleri Bakanlığı tarafından açıklama yapıldı. İçişleri Bakanlığı tarafından özellikle iç güvenlikte istihdam edilmek üzere duyurusu yapılan ve kısmen alımlarına başlanan polis memuru alımı, Bekçi alımları ve diğer sivil memur alımları dışında, 2019 yılı yeni personel alımı ilanlarının olması, bu kademelerde görev almak isteyenleri umutlandırdı.

PTT, KYK, Polis, Bekçi ve Adalet Bakanlığı Personel Memur Alımı Başvuru  60 Bin Memur ve Personel Alımı
PTT, KYK, Polis, Bekçi ve Adalet Bakanlığı Personel Memur Alımı Başvuru  60 Bin Memur ve Personel Alımı İletişim Haberleri

 


2019 yılı PTT, KYK, Polis, Bekçi ve Adalet Bakanlığı personel memur alım başvuru şartları! İşte 60 bin memur ve personel alımı. 2019 yılı içerisinde Adalet, Orman ve Sağlık Bakanlığı'nın yanı sıra KYK ve PTT gibi kurumların toplamda 61 Bin 600 personel alacağının duyurulması, memur olmak isteyenlerde büyük heyecan yarattı! Saydığımız kurumların 2019 yılı personel alımı için yayınladıkları farklı ilanları ve detaylarını, haberimizin devamında bulabilirsiniz. Adalet Bakanlığı tarafından duyurulan ilanda; Mübaşir, İcra Katibi, infaz koruma memuru, Zabıt katibi, teknisyen, tekniker ve sağlık personeli gibi farklı birçok alanda istihdam edilmek üzere, 17 bin personel alınacağı bildirildi.

.

İŞ ALIM PTT
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İşçi sendikaları ayaklandı: ''Teklifi geri çekin!''
İşçi sendikaları ayaklandı: ''Teklifi geri çekin!''
PTT'den 'Gezegenler' Konulu Anma Pulu ve İlk Gün Zarfı
PTT'den 'Gezegenler' Konulu Anma Pulu ve İlk Gün Zarfı