PTT; Bal ve Fındık e-ptt Mağazasında

Ordu PTT Başmüdürlüğü, eticaret platformunda fındık ve bal ürünlerinin satışına eptt AVM üzerinden başladı. Bal ve fındık e-ptt mağazasında

PTT; Bal ve Fındık e-ptt Mağazasında
PTT; Bal ve Fındık e-ptt Mağazasında İletişim Haberleri

Ordu PTT Başmüdürlüğü, eticaret platformunda fındık ve bal ürünlerinin satışına eptt AVM üzerinden başladı. 
Ordu PTT Başmüdürü Şinasi Duman, satışı yapılan ürünlerin eptt AVM’de ‘mağazalar’ sekmesinden ‘Ordu Posta Pazarı’ üzerinden ulaşılabildiği gibi http://www.epttavm.com/magaza/ordupostapazari linkinden de erişildiğini söyledi. Duman, eptt AVM sitesinde yer alan ürünler internet üzerinden verilen sipariş ile alıcılarının adreslerine PTT kargo güvencesiyle teslim edileceğini bildirdi.
Duman, şu açıklamayı yaptı:
“Ayrıca gelişen teknoloji, bilgiye ve ürünlere ulaşmada büyük kolaylıklar sağlamakla birlikte oturduğu yerden istediği ürün veya ihtiyaç maddelerini sipariş veren insanlar dünyanın her yerinde bu imkanları kullanmakta, sınırlar adeta bu manada kalkmış bulunmaktadır. Böylece Ordumuz için ilk sırada yer alan fındık ve balın tanıtımı, pazarlaması hususunda katkıda bulunmak istiyoruz. Ülkemizde en çok rekolteye sahip olduğu için ‘Fındığın ve Balın Başkenti’ sloganıyla da tanıtımlarımızı sürdürüyoruz” dedi. 

PTT FINDIK
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İşçi sendikaları ayaklandı: ''Teklifi geri çekin!''
İşçi sendikaları ayaklandı: ''Teklifi geri çekin!''
PTT'den 'Gezegenler' Konulu Anma Pulu ve İlk Gün Zarfı
PTT'den 'Gezegenler' Konulu Anma Pulu ve İlk Gün Zarfı