Gençlerin seçimi Turkcell oldu

Turkcell, Hacettepe Üniversitesi öğrencilerinin oylarıyla yılın en iyilerinin belirlendiği Kristal Geyik Töreni’nden ödülle döndü. Bu yıl ikincisi gerçekleştirilen ödül töreninde Turkcell, ‘Yılın En İyi Telekomünikasyon Şirketi’ oldu.

Gençlerin seçimi Turkcell oldu
Gençlerin seçimi Turkcell oldu İletişim Haberleri

Hacettepe Üniversitesi Rektörlüğü öğrenci temsilciler konseyi ve üniversitenin 7 öğrenci topluluğu tarafından gerçekleştirilen Hacettepe Üniversitesi 2. Kristal Geyik Ödülleri düzenlenen törenle sahiplerini buldu.

Birçok dalda ödülün verildiği ve ünlü markaların da yer aldığı törende dijital operatör Turkcell, öğrenciler tarafından En İyi Telekomünikasyon şirketi seçildi.

‘SEN YAP DİYE’ YAPIYOR, TÜRKİYE’YE İLHAM KAYNAĞI OLUYORUZ

Ödülü alan Turkcell Pazarlama Direktörü Ömer Barbaros Yiş şunları söyledi:

Turkcell Pazarlama Direktörü Ömer Barbaros Yiş

Turkcell Pazarlama Direktörü Ömer Barbaros Yiş

“25 yıldır Türkiye’ye daha fazla değer katmak için çalışıyoruz. Dünyanın ilk dijital operatörü olarak müşterilerimizi daha iyi anlayarak onların ihtiyaçlarına uygun dijital çözümler geliştirmeye odaklanıyoruz. Amacımız günün 1440 dakikasında müşterilerimizin yanında olabilmek ve iyilik odaklı projelerimizle teknolojiyi iyilik için yararlı hale getirebilmek. Bunu yaparken ülkenin geleceği yani gençlerimizin desteğini almak bizim için çok değerli. Gençlerin oyları ile belirlenen, Hacettepe Üniversitesi gibi değerli bir kurumdan aldığımız bu ödül ülkemiz adına teknolojide yarattığımız bu katma değerin bir karşılığı olarak bizleri son derece mutlu etti. Onların gönlündeki yerimizi korumak en büyük hedefimiz. 25’inci yılımızda ‘Sen Yap Diye’ sloganımızla gençlerimize, Türkiye’ye ilham kaynağı olmak ve bu ülkeye değer katmak için elimizden geleni yapmaya devam edeceğiz.”

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
PTT üzerinden yapılıyor! Rekor kırdı
PTT üzerinden yapılıyor! Rekor kırdı
PTT'nin elektrikli araçları, Adalar'da hizmete başladı
PTT'nin elektrikli araçları, Adalar'da hizmete başladı