Turkcell'in yeni genel müdürü Murat Erkan 38 bin şirket hissesi aldı

Turkcell'de genel müdür koltuğuna geçen hafta vekaleten oturan Murat Erkan'dan piyasalara Turkcell hisseleri için güven mesajı. Yeni genel müdür Erkan, 514 bin liralık hisse senedi aldı.

Turkcell'in yeni genel müdürü Murat Erkan 38 bin şirket hissesi aldı
Turkcell'in yeni genel müdürü Murat Erkan 38 bin şirket hissesi aldı İletişim Haberleri

Kaan Terzioğlu'nun yerine Turkcell Genel Müdürlük görevine 15 Mart itibariyle vekaleten atanan Murat Erkan dün gerçekleştirdiği hisse alım işlemiyle piyasaya Turkcell hisselerine güven mesajı verdi.

Turkcell Genel Müdürü Murat Erkan dün 13,54 TL fiyattan 38 bin adet Turkcell hissesi (Yaklaşık 514 bin lira) alım işlemi gerçekleştirdi. Erkan, daha önceki hisselerine ek olarak dün gerçekleştirdiği alım sonrasında şirketin toplam 60 bin adet hissesine sahip olurken, piyasalara bir kez daha Turkcell hisselerine güven mesajı verdi.

Yapılan bu satın alma işlemiyle birlikte yeni Genel Müdür Murat Erkan’ın borsada sahip olduğu Turkcell hisselerinin piyasa değeri ise yaklaşık 798 bin 600 TL’ye ulaşmış oldu. 

Murat Erkan 2008 yılından beri Turkcell Grup bünyesinde çalışıyor. 2008 ve 2015 yılları arasında Turkcell Superonline’da Genel Müdürü olarak görev yapan Erkan, son 3 yıldır da Turkcell Satıştan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı olarak görevini başarıyla sürdürüyordu.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
PTT üzerinden yapılıyor! Rekor kırdı
PTT üzerinden yapılıyor! Rekor kırdı
PTT'nin elektrikli araçları, Adalar'da hizmete başladı
PTT'nin elektrikli araçları, Adalar'da hizmete başladı