PTT’nin sevimli karakteri ‘Pette’ çocuklarla buluşacak

Konya PTT Başmüdürü Necati Yoldaş, PTT’nin sevimli karakteri Pette ve arkadaşlarının renkli maceralarını anlatan ‘Pette Yollarda’ adlı gösteri Konyalı çocuklarla, 13-14 Ocak 2019 tarihlerinde Novaland AVM’de buluşacağını söyleyerek çocukları davet etti.

PTT’nin sevimli karakteri ‘Pette’ çocuklarla buluşacak
PTT’nin sevimli karakteri ‘Pette’ çocuklarla buluşacak İletişim Haberleri

Konya PTT Başmüdürü Necati Yoldaş, PTT’nin  sevimli karakteri Pette ve arkadaşlarının renkli maceralarını anlatan ‘Pette Yollarda’ adlı gösteri Konyalı çocuklarla, 13-14 Ocak 2019 tarihlerinde Novaland AVM’de buluşacağını söyleyerek tüm çocukları davet etti.

Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığımız desteğiyle Posta ve Telgraf Teşkilatı Anonim Şirketimizin tarafından hayata geçirilen Pette Çocuk Tiyatrosu, ülkenin dört bir yanında çocuk izleyicilerle buluşuyor. PTT’nin sevimli karakteri Pette ve arkadaşlarının renkli maceralarını anlatan “Pette Yollarda” adlı gösteri, çocuklara eğlenceli anlar yaşatıyor. Pette Çocuk Tiyatrosu hakkında bilgi veren Konya PTT Başmüdürü Necati Yoldaş, “Pette Çocuk Tiyatrosu, geleceğimizin teminatı yeni nesillerin tiyatro ile buluşmasını sağlama ve kültürel gelişimlerine katkıda bulunma amacıyla ülkemizi dolaşıyor. Şirketimizin kurumsal kimliğini yansıtan Pette karakteri ve arkadaşları, TRT ekranlarından tanınan Kerem Eser ile birlikte “Pette Yollarda” adlı sahne gösterisini sunuyor. Çocukların gelişim düzeylerine uygun ve güzel sanatlara ilgi duymalarını sağlayacak bir içerikle hazırlanan gösteri, küçük izleyicilere hoşça vakit geçirterek onları eğlenceye doyuruyor. Ülkemize sadece ekonomik değil, kültürel, sanatsal ve sportif faaliyetleriyle de hizmet eden Şirketimiz, Pette Çocuk Tiyatrosu ile çocuklara yönelik bir sosyal sorumluluk projesine imza atmaktan gurur duyuyor. Türkiye’nin dört bir yanına ulaşan Pette Çocuk Tiyatrosu, 13-14 Ocak 2019 tarihlerinde Konya’da küçük izleyicilerin karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Pette ve arkadaşları, Novaland AVM adresinde saat 15.00-17.35 ARASI güzel şehrimizin güzel çocuklarını bekliyor!  Güzel şehrimizin güzel çocukları, hepiniz “Pette Yollarda” gösterisine davetlisiniz!” dedi.

ptt’nin-sevimli-karakteri--(5).jpg

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
PTT'den 'Gezegenler' Konulu Anma Pulu ve İlk Gün Zarfı
PTT'den 'Gezegenler' Konulu Anma Pulu ve İlk Gün Zarfı
Kocaeli'de Türk Telekom'a ait bakır kabloları çalan 3 zanlı tutuklandı
Kocaeli'de Türk Telekom'a ait bakır kabloları çalan 3 zanlı tutuklandı