Türk Telekom Büro Memuru Personel Alacak! (Sigorta, Servis, Yemek Kartı İmkanlarıyla)

Türk Telekom bünyesine büro memuru ve personel pozisyonunda görevlendirilmek üzere personel alımları yapılacaktır. Yayımlanan Türk Telekom büro memuru alımı için tüm detaylar haberimizde.

Türk Telekom Büro Memuru Personel Alacak! (Sigorta, Servis, Yemek Kartı İmkanlarıyla)
Türk Telekom Büro Memuru Personel Alacak! (Sigorta, Servis, Yemek Kartı İmkanlarıyla) İletişim Haberleri

İlanları ilgi gören kurumlar arasında yer alan Türk Telekom bünyesine yönelik yeni personel alımı yapılmaktadır. Türk Telekom, özel bir kariyer sitesinde yayımladığı ilanında, kurum bünyesinde görevlendirmek üzere sigorta, servis, yemek kartı imkanlarıyla büro memuru alımı yapacağını duyurdu. İlgili ilana başvuru şartlarına ve detaylarına haberimizden erişim sağlayabilirsiniz.

Yayımlanan türk telekom büro memuru alımı için adayların kamu haklarından uzaklaştırılmamış olması, disiplinsizlik suçu nedeniyle kamudaki bir görevden çıkarılmamış olması, takım çalışmasına yatkın olması, yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek olması, kendisine verilecek görevleri yerine getirebilecek olması, muhakeme ve ifade yeteneği gelişmiş olması, temsil yeteneği olması, kendisini geliştirmeye açık olması, mesai saatleri konusunda özenli olması, askerlik hizmetini tamamlamış ya da tecil ettirmiş olması (en az iki yıl), dış görünüşüne özen gösteriyor olması, sağlık problemi bulunmaması gibi şartlara uygun olması gerekmektedir. Büro memuru ve personel kadrosu olarak aktarılabilecek bu kadro için başvuru yapacak adayların, ofis içi donanımları kullanabiliyor olması, bilgisayar kullanımını ve programların kullanılış şekillerini öğrenmiş olması, ofis içi işlerin sorumluluğunu alabilecek olması gibi ek nitelikler aranmaktadır.

İlan başvuracak, türk telekom büro memuru personel alımı için başvurmayı düşünen adaylar, aşağıda yer alan ilan bağlantısı üzerine tıkladıktan sonra; açılacak pencerede arama alanından Türk Telekom şeklinde arama yaptıktan sonra, kurumun tüm ilanlarına erişebilirler. İlana başvurular site üzerinden alındığından, başvurular öncesinde üye profillerinizi oluşturmanızı, özgeçmişinizi güncellemenizi ve daha sonrasında başvuru yapmanızı önermekteyiz. İlan şartlarına uygun olmayan, bilgilerinde hata ya da eksiklik olan adayların başvuruları değerlendirme sürecine alınamayacaktır.

İlana ulaşmak ve başvuru yapmak için tıklayınız.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
PTT'nin elektrikli araçları, Adalar'da hizmete başladı
PTT'nin elektrikli araçları, Adalar'da hizmete başladı
Antalya'da PTT Şubesi Soygunu Sanığına 6 Yıl 8 Ay Hapis Cezası
Antalya'da PTT Şubesi Soygunu Sanığına 6 Yıl 8 Ay Hapis Cezası