''Güzel Adam Süreyya'' Vodafone TV’de

Beşiktaş efsanesi Süreyya Soner'in hayatının anlatıldığı, 2018'in ses getiren yapımlarından "Güzel Adam Süreyya" Vodafone TV'de yayınlanacak. Süreyya Soner ile Vodafone Park Red Lounge'da düzenlenen özel buluşmaya ünlü sunucu Nefise Karatay da katıldı. Nefise Karatay'ın Süreyya Soner ile sohbeti renkli anlara sahne oldu.

''Güzel Adam Süreyya'' Vodafone TV’de
''Güzel Adam Süreyya'' Vodafone TV’de İletişim Haberleri

Siyah-beyazlı ekibin emektar malzemecisi Süreyya Soner'in hayatının anlatıldığı, 2018'de beyazperdenin unutulmazları arasına giren "Güzel Adam Süreyya" Vodafone TV'de yayınlanacak.

Vodafone'un Beşiktaşlı aboneleri için geliştirdiği Vodafone KaraKartal Hareketi kapsamında Süreyya Soner ile Vodafone Park Red Lounge'da düzenlenen özel buluşmaya ünlü sunucu Nefise Karatay dakatıldı. Buluşmanın moderatörlüğünü üstlenen Nefise Karatay, Beşiktaş'ın efsane ismi Süreyya Soner ile keyifli bir sohbet gerçekleştirdi.

Buluşmaya ayrıca, sosyal medya üzerinden düzenlenen ve Süreyya Soner'in Beşiktaş JK ile kaç maça çıktığının sorulduğu yarışmayı kazanan 10 Vodafone KaraKartallının yanı sıra Beşiktaş JK Pazarlama ve Sponsorluklardan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Umut Kutlu, Vodafone Türkiye Pazarlama Direktörü Nedim Baytorun ve "Güzel Adam Süreyya" belgeselinin yapımcısı ve yönetmeni Gökçe Kaan Demirkıran katıldı. Buluşmanın sonunda tüm katılımcılar, Süreyya Soner ile birlikte "Güzel Adam Süreyya" belgeselini izledi.

Vodafone Park'a ilk kez konuk olan Nefise Karatay, "Tutkunu olduğum takımın efsane isimlerinden biriyle bir araya gelmek benim için unutulmaz bir deneyim oldu. Süreyya Soner ile Beşiktaş'a adadığı hayatını konuştuk. Belgeseli daha önce de izlemiş ve çok etkilenmiştim. Bir kez daha gözlerim dolarak izledim," dedi.

Vodafone KaraKartallılar, 19 Aralık itibariyle Vodafone TV üzerinden yayınlanacak "Güzel Adam Süreyya" belgeselini internetlerinden yemeden izleyebilecek.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
PTT üzerinden yapılıyor! Rekor kırdı
PTT üzerinden yapılıyor! Rekor kırdı
PTT'nin elektrikli araçları, Adalar'da hizmete başladı
PTT'nin elektrikli araçları, Adalar'da hizmete başladı