Türk Telekom’dan sonra Turkcell ne dedi?

Turk Telekom’un kotasız internet fiyatlarını açıklamasının ardından gözler diğer ISS’lere çevrilmiş durumda. Peki, diğer bir büyük internet sağlayacısı Turkcell’in, Turkcell Superonline kotasız internet tarifleri neden halen açıklanmadı?

Türk Telekom’dan sonra Turkcell ne dedi?
Türk Telekom’dan sonra Turkcell ne dedi? İletişim Haberleri

Halihazırda kotasız ve kotalı tarifeleri bulunan Turkcell, yeni AKN’siz tarifeleri açıklamak için hiç acele etmiyor. 

Turkcell Superonline kotasız internet tarifleri ne zaman gelecek?

Turkcell tarafından yapılan açıklamaya göre, şirket yeni dönem tarifelerini yılbaşına yakın bir zaman aralığında, yani ay sonunda paylaşacak. Şimdilik paket seçenekleri hakkında bir bilgi olmasa da, varsayılan paket seçeneklerine yakın fiyatlar görebiliriz. Elbette bunu varolan tarifeler üzerinden konuşarak söylüyoruz, çünkü fiyat konusunda şu an için Superonline hiçbir ipucu vermiyor.

dünyada internet fiyatlar

Superonline ürün bölümünde abone olmak isteyenleri üç farklı seçenek bekliyor; Limitsiz Fiber İnternet, Kotalı Fiber İnternet ve Yalın ADSL İnternet. Kota sistemini kaldırmayan Superonline, bakalım AKK’siz paketlerinde nasıl bir fiyatsunuyor?

Fiber internet 15 Mbps hız seçildiğinde ayılık 74,9 TL’ye mal oluyor. Bu bölümde seçilebilecek en yüksek hız ise 50 Mbps ve 169 TL.

ADSL tarafında ise üç farklı hız limiti kullanıcılara sunuyor; Limitsiz, 8 Mbps ve 16 Mbps. Limitsiz hız seçtiğinizde 100 GB AKN kotası size veriliyor. 8 Mbps ve 16 Mbps seçtiğinizde ise AKK’siz tarifeler bulunuyor.

Bakalım Turkcell’in tarifeleri açıklama yapıldıktan sonra nasıl şekillenecek?

Kaynak:ShiftDelete.Net

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
PTT'nin elektrikli araçları, Adalar'da hizmete başladı
PTT'nin elektrikli araçları, Adalar'da hizmete başladı
Antalya'da PTT Şubesi Soygunu Sanığına 6 Yıl 8 Ay Hapis Cezası
Antalya'da PTT Şubesi Soygunu Sanığına 6 Yıl 8 Ay Hapis Cezası