Türk Telekom kotasız tarifelerini açıkladı!

Türk Telekom kotasız tarifelerini sonunda açıkladı. Türk Telekom AKN sistemini tamamen ortadan kaldırırken, paket seçeneklerini “Türkiye’nin 81 ilinde limitsiz internet” şekilde açıkladı.

Türk Telekom kotasız tarifelerini açıkladı!
Türk Telekom kotasız tarifelerini açıkladı! İletişim Haberleri

Türkiye'nin en büyük internet servis sağlayıcısı olan Türk Telekom, yaptığı açıklama ile AKN yani Adil Kullanım Noktası sistemi bulunmayan yeni tarifelerinin detaylarını paylaştı.

Türk Telekom kotasız tarifeleri açıkladı

Geçtiğimiz günlerde yaptığı açıklama ile kotaları kaldıracağını duyuran Türk Telekom, şimdi de yeni tarifelerini açıkladı. AKN bulunmayan tarifelerde yüksek rakamlar göze çarpıyor. Ancak yapılan duyuruda detaylar kısmında bu tarifelerin 31 Aralık 2018 tarihine kadar geçerli olduğu bilgisi yer alıyor. Yani bu tarifeler yılsonuna kadar geçerli olacak, 1 Ocak 2019'dan sonra ise yeni bir tarife gelme ihtimali de var.

Yeni fiyatlar çok pahalı

Türk Telekom'un Lider Kampanya adını verdiği yeni tarifelerde en uygun paket 4 Mbps hızında ve 69 TL olduğu (24 ay taahhüt verirseniz 59 TL) görülüyor. Çok düşük bir hız olan bu paketin halen 20-25 Mbps limitli paketlerle aynı fiyatta olması gözlerden kaçmıyor. En pahalı paket olan 100 Mbps paketin fiyatı ise 346 TL ve 24 ay taahhüt verdiğinizde rakam 336 TL oluyor.

Yeni tarifeler 31 Aralık 2018'e kadar geçerli?

Yeni tarifelerini S, M, L, XL ve XXL gibi isimlerle paylaşan Türk Telekom'un fiyatlarının çok yüksek olduğu görülüyor. Ancak tarife detaylarında yer alan '31 Aralık 2018 tarihine kadar geçerli ibaresi' akıllara yeni yılda yeni tarifelerin gelebilme ihtimali olduğunu da getiriyor. Şimdilik sakin olup, yeni yılı beklemek en mantıklı hareket gibi görünüyor. Tarife detaylarına Türk Telekom internet sitesi üzerinden erişebilirsiniz.

Siz yeni Türk Telekom paketleri hakkında ne düşünüyorsunuz? Fikirlerinizi bizimle aşağıda yorumlar bölümünde paylaşabilirsiniz.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İşçi sendikaları ayaklandı: ''Teklifi geri çekin!''
İşçi sendikaları ayaklandı: ''Teklifi geri çekin!''
PTT'den 'Gezegenler' Konulu Anma Pulu ve İlk Gün Zarfı
PTT'den 'Gezegenler' Konulu Anma Pulu ve İlk Gün Zarfı