Türk Telekom Genel Müdür Yardımcısından Çok Önemli 'Limitsiz İnternet' Açıklaması

Limitsiz internet ile ilgili önemli açıklamalarda bulunan Türk Telekom Genel Müdür Yardımcısı Hakan Dursun, 1 Ocak itibari ile tüm Türk Telekom kullanıcılarının limitsiz internet paketlerine geçeceğini belirtti.

Türk Telekom Genel Müdür Yardımcısından Çok Önemli 'Limitsiz İnternet' Açıklaması
Türk Telekom Genel Müdür Yardımcısından Çok Önemli 'Limitsiz İnternet' Açıklaması İletişim Haberleri

31 Aralık 2018 tarihi itibari ile adil kullanım kotası (AKK) uygulaması resmi olarak sona erecek. Peki yerine ne gelecek? Faturalarda artış yaşanacak mı? Artık internet paketimiz bittiğinde internet hizmetimiz mi kesilecek? Bu ve benzer sorular, konuya çok da hakim olmayan internet kullanıcılarının kafasını fazlasıyla kurcalıyor.

NTV’de yayınlanan Finans Cafe adlı programa konuk olan Türk Telekom Genel Müdür Yardımcısı Hakan Dursun, internet kullanıcılarının gönlünü ferahlatan açıklamalarda bulundu. Dursun’un açıklamalarına göre 1 Ocak 2019 tarihinden itibaren Türk Telekom’dan hizmet alan 10.6 milyon kullanıcının internet paketleri otomatik olarak limitsiz internet paketlerine çevrilecek.

’1 ocak itibariyle kullanıcılar herhangi bir düşme söz konusu olmadan, aynı hız tecrübesini yaşamaya devam ederek ve ek hiçbir ücret ödemeyerek limitsiz internet kullanmaya başlıyor olacaklar. Dolayısıyla aslında tüketicilerimiz her anlamda kazançlı çıkacaklar. Biz de yıllardır yapmış olduğumuz altyapı yatırımının karşılığını tüketicilerimize sunuyor olacağız.’’ diyen Dursun’un açıklamalarının tamamını buraya tıklayarak dinleyebilirsiniz.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
PTT üzerinden yapılıyor! Rekor kırdı
PTT üzerinden yapılıyor! Rekor kırdı
PTT'nin elektrikli araçları, Adalar'da hizmete başladı
PTT'nin elektrikli araçları, Adalar'da hizmete başladı