PTT 1100 personel alımı başvuruları ne zaman? PTT işçi alımı şartları belli oldu mu?.

PTT 1100 personel alımı yapacak. Personeller yeni kurulan PTTPAL bünyesinde zırhlı araçlarda görevlendirilmek üzere alınacak. Haberi duyan binlerce kişi PTT personel alımı ile ilgili detayları araştırıyor. İşe alınacak kişilerin 31 Aralık'ta göreve başlayacakları belirtiliyor. Peki, PTT 1100 personel alımı başvuruları ne zaman? PTT işçi alımı şartları belli oldu mu?

PTT 1100 personel alımı başvuruları ne zaman? PTT işçi alımı şartları belli oldu mu?.
PTT 1100 personel alımı başvuruları ne zaman? PTT işçi alımı şartları belli oldu mu?. İletişim Haberleri

PTT PTT 1100 personel alımı başvuruları başladı mı? PTT, her türlü para, kıymetli maden ve kıymetli evrak taşıma, işleme ve saklama, ATM ikmal, bakım, izleme, nakit yönetimi, gece kasası hizmetleri ve fiziki güvenlik işlemleri için PTTPAL'i hayata geçirdi. PTT'nin yeni birimi için 1100 personel işe alınacak. Vatandaşlar PTT bünyesinde çalışmak için başvuru yapmaya hazırlanıyor. Birçok kişi, 'PTT 1100 personel alımı başvuruları ne zaman başlayacak?' sorusunu soruyor. 'PTT işçi alımı şartları belli oldu mu?' sorusu da sıklıkla aranıyor. Peki, PTT 1100 personel alımı başvuruları ne zaman başlayacak? PTT işçi alımı şartları belli oldu mu? İşte detaylar...

PTT 1100 İŞÇİ ALIMI BAŞVURULARI NE ZAMAN BAŞLAYACAK?

PTTPAL, İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa, Kocaeli ve Adana'da 2018'in sonuna kadar 6 nakit merkezi kurmayı planlıyor. PTT iştiraki olan PTTPAL, 2019 yılında 40 şube, 360 zırhlı araç ve bin 100 personelle ülke çapında hizmet verecek. PTT bu amaç doğrultusunda 1100 personel alımı yapacak. PTTPAL için başvuru yapmak isteyenler, 'PTT 1100 personel alımı başvuruları ne zaman başlayacak?' sorusuna yanıt arıyor. PTT 1100 personel alımı başvuruları ile ilgili bir tarih açıklamadı. İşe alım kararı verilen personellerin 31 Aralık itibarıyla göreve başlaması bekleniyor.

PTT 1100 İŞÇİ ALIMI ŞARTLARI BELLİ OLDU MU?

PTT 1100 işçi alımı şartları ile ilgili de henüz bir açıklama ya da duyuru yayınlamadı. İşe alım şartlarının önümüğzdeki günlerde belli olması bekleniyor. Duyurunun PTT'nin İnsan Kaynakları sayfasında yer alan duyurular bölümünden yapılması bekleniyor. Duyuru, Devlet Personel Başkanlığı internet sitesi üzerindeki duyurular bölümü ya da PTT PAL AŞ.ye ait kariyer siteleri üzerinden de yapılabilir. PTT 1100 işçi alımı ile ilgili başvuru bilgileri yayınlanır yayınlanmaz haberimizde de olacak.

.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
PTT'den 'Gezegenler' Konulu Anma Pulu ve İlk Gün Zarfı
PTT'den 'Gezegenler' Konulu Anma Pulu ve İlk Gün Zarfı
Kocaeli'de Türk Telekom'a ait bakır kabloları çalan 3 zanlı tutuklandı
Kocaeli'de Türk Telekom'a ait bakır kabloları çalan 3 zanlı tutuklandı