Vodafone'dan "müziğe" 8 yılda 100 milyon lira yatırım

Vodafone Türkiye İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Engin Aksoy, "2010 yılından beri müzik alanına yatırım yapıyoruz. Vodafone FreeZone çatısı altında müziğe 8 yılda 100 milyon lira yatırım yaptık. 2019 yılında 10 milyon lira daha yatırım yapacağız." dedi.

Vodafone'dan
Vodafone'dan İletişim Haberleri

Vodafone'un gençlik markası FreeZone çatısı altında hayata geçirilen ve bir yılını dolduran Vodafone FreeZone Stüdyo'nun ilk yıl değerlendirmesi ve gelecek hedefleri, Vodafone Türkiye İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Engin Aksoy, GNL Entertainment Kurucusu ve Üst Yöneticisi (CEO) Alp Çağrı Günal ve Vodafone Türkiye Pazarlama Direktörü Nedim Baytorun'un katıldığı toplantıda paylaşıldı.

Vodafone Türkiye İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Aksoy, toplantıda yaptığı konuşmada, her alanda Türkiye'yi dijitalleştirme amacıyla çalıştıklarını ifade ederek, müziğin de dijitalleşmesi çerçevesinde FreeZone Stüdyo'da, müziğe ilgi duyan gençlerin önünü açmak ve onlara destek olmak için çalıştıklarını söyledi.

Aksoy, sadece FreeZone'da değil, gençlerin tüm tutku noktalarına dijitalle dokunmak istediklerini dile getirerek, spordaki dijitalleştirme çalışmaları kapsamında Beşiktaş ile yaptıkları "Dijital Skating" projesine, dünyanın tanınmış menajerlerin ilgisinin olduğunu, projeyi yaygınlaştırmak ve almak konusunda kendileri ile iletişime geçtiklerini aktardı.

vodafone engin aksoy türkiye icra kurulu freeZone
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
PTT'nin elektrikli araçları, Adalar'da hizmete başladı
PTT'nin elektrikli araçları, Adalar'da hizmete başladı
Antalya'da PTT Şubesi Soygunu Sanığına 6 Yıl 8 Ay Hapis Cezası
Antalya'da PTT Şubesi Soygunu Sanığına 6 Yıl 8 Ay Hapis Cezası