Türk Telekom Farklı Pozisyonlara Personel Alımı Yapıyor

Türk Telekom, İŞKUR aracılığıyla 3 farklı pozisyon için personel alımı yapacağını duyurdu. İŞKUR sayfasında ilan edilen alım için adaylarda aranan kriterleri ve başvuruların nasıl yapılacağını sizin için derledik.

Türk Telekom Farklı Pozisyonlara Personel Alımı Yapıyor
Türk Telekom Farklı Pozisyonlara Personel Alımı Yapıyor İletişim Haberleri

Binlerce personeli ile telekomünikasyon sektöründe hizmet veren Türk Telekom, 3 farklı kadro için personel alımı yapacağını duyurdu. 3 farklı pozisyon için toplamda 4 personel alımı yapacağını ilan eden Türk Telekom, alımları İŞKUR üzerinden yapacak.

Türk Telekom personel alımı ilanında yer alan alımlara göre şirket elektronik haberleşme teknikeri, elektrik teknikeri ve müşteri temsilcisi kadrolarına personel alacak. Yapılacak alımlara sadece engelli personel adayları başvuru yapabilecek.

BAŞVURU ŞARTLARI NELERDİR?

Engelli kadrosundan yapılacak elektrik teknikeri kadrosu alımı için başvurular İŞKUR üzerinden yapılacak olup en az ön lisans mezunu olma şartı aranmaktadır. Kurum başvuru yapan adaylar için 27 Kasım saat 14:00’te mülakat yaparak alımı sonuçlandıracaktır.

Müşteri temsilcisi kadrosu için Türk Telekom 2 engelli personel alımı yapacak. Bu kadrolar için aranan mezuniyet şartı ise adayların iktisadi ve idari bilimleri fakültesi mezunu olması. Bu kadrodan İŞKUR üzerinden yapılacak başvuruların ardından 5 Aralık Çarşamba günü kurum alım için mülakat yapacak.

Elektronik Haberleşme (Telekomünikasyon) Teknikeri personel alımı için görevlendirilecek personel Balıkesir İl Telekom bünyesinde istihdam edilecek. Bu kadro için erkek engelli personel alımı yapacak olan kurum ön lisans mezunu personel alımı yapacak. Adayın belirlenmesi için 5 Aralık Çarşamba günü Balıkesir İŞKUR İl Müdürlüğü’nde mülakat yapılacak.

Türk Telekom Elektrik Teknikeri Personel Alımına Başvurmak için TIKLAYIN

Türk Telekom Müşteri Temsilcisi Personel Alımına Başvurmak için TIKLAYIN

Türk Telekom Elektronik Haberleşme (Telekomünikasyon) Teknikeri Personel Alımına Başvurmak için TIKLAYIN

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
PTT üzerinden yapılıyor! Rekor kırdı
PTT üzerinden yapılıyor! Rekor kırdı
PTT'nin elektrikli araçları, Adalar'da hizmete başladı
PTT'nin elektrikli araçları, Adalar'da hizmete başladı